خانه / اخبار / آغاز ساخت فیلم جدید اصغر فرهادی

آغاز ساخت فیلم جدید اصغر فرهادی

اصغر فرهادی

پروژه جدید اصغر فرهادی بزودی کلید می‌خورد

به گزارش سینشما،فیلمبرداری فیلم جدید اصغر فرهادی هفته آینده آغاز می شود. همه بازیگران این اثر از اسپانیا و آرژانتین هستند و به زبان اسپانیایی به بازی در فیلم می‌پردازند.

پیش از این شورای سینمای اروپا با اختصاص بیش از ۷ میلیون یورو از تولید ۲۷ فیلم پشتیبانی مالی کرد که پروژه اسپانیایی اصغر فرهادی که محصول مشترک فرانسه، اسپانیا و ایتالیا است، در این فهرست قرار گرفت. این فیلم بی‌نام یکی از مهمترین پروژه‌های این فهرست بود.

الکساندر ماله‌گی تهیه‌کننده دو فیلم گذشته و  فروشنده ،درباره فیلم جدید فرهادی گفت: این فیلم سومین همکاری من و فرهادی پس از گذشته و فروشنده است. من همچنان شیفته قدرت و ظرافت کارهای او هستم. در فیلم جدید داستانی هیجان‌انگیز، لوکیشن‌های فوق‌العاده و بازیگرانی درجه یک در اختیار داریم. این اثر پرتماشاگرترین  فیلم فرهادی تاکنون خواهد بود و من دنبال جذب حداکثر میزان تماشاگران هستم.

فیلمنامه اثر جدید اصغر فرهادی به فارسی نگارش شده و سپس به زبان اسپانیایی برگردانده شده است. نام های بزرگی در این فیلم کنار اصغر فرهادی حضور خواهند داشت که از آن ها میتوان به آلبرتو ایگلسیاس آهنگساز، خوزه لوییس آلکائینه مدیر فیلمبرداری، کلارا نوتاری طراح صحنه و سونیا گرانده طراح لباس اشاره کرد.

این فیلم با بودجه ۱۲ تا ۱۳ میلیون دلاری با بازی ریکاردو دارین، پنه‌لوپه کروز و خاویر باردم در مادرید تولید می‌شود.

میتوانید ببینید

فیلم سینمایی «تگزاس»

پایان فیلمبرداری «تگزاس» در برزیل

فیلمبرداری فیلم سینمایی «تگزاس» به پایان رسید به گزارش سینشما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «تگزاس» ساخته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *