خانه / اخبار / ادامه داستان ترمیناتور در سال ۲۰۱۹

ادامه داستان ترمیناتور در سال ۲۰۱۹

ترمیناتورجیمز کامرون و دنباله ترمیناتور

به گزارش سینشما و به نقل از اسکرین دیلی، جیمز کامرون کارگردان فیلم‌های خاطره‌انگیز و جذاب « ترمیناتور » و « ترمیناتور ۲: روز داوری »،قصد دارد ۳ فیلم جدید از این مجموعه علمی-تخیلی را تهیه و تولید کند.

وی در مصاحبه‌ای گفت: در حال مذاکره با دیوید الیسون هستم که حق جهانی « ترمیناتور » و دنباله‌های آن را در سراسر جهان و بازار آمریکا در اختیار دارد که در آمریکا ظرف یک سال و نیم آینده به اتمام می‌رسد ما داریم درباره دنباله مسیر و این که چه کاری می‌توانیم بکنیم صجبت می‌کنیم. همین حالا طرح ساخت ۳ فیلم دیگر از این مجموعه مطرح است.

۳ فیلم آخر «ترمیناتور» شامل « ترمیناتور ۳: خیزش ماشین‌ها »، «رستگاری ترمیناتور» و «ترمیناتور جنسیس» با نقدهای ضعیفی روبه روشدند و فیلم آخر در سال ۲۰۱۵ در باکس آفیس کمتر از انتظار ظاهر شد و انتظار سرما‌‌یه‌گذاران را برآورده نکرد.

مصاحبه

کامرون با توجه به این موضوع گفت: همه می‌دانند که من احترام زیادی برای فیلم‌هایی که بعدا ساخته شدند قایل نیستم.

وی افزود البته از فیلم آخر برای حضور آرنولد حمایت کرد چون آرنولد شوارتزنگر از دوستان صمیمی اوست و او نمی‌خواست این فیلم موفق نباشد.

وی گفت: آرنولد از ۳۳ سال پیش از دوستان صمیمی من است و من همیشه حامی او بوده‌ام.

بهار امسال آرنولد اعلام کرده بود در سری فیلم های جدید « ترمیناتور » بازی می‌کند و افزوده بود در مذاکراتی که با کامرون داشته درباره این پروژه صحبت کرده است.

او تاکید کرده بود که از سال ۲۰۱۹ دیوید کامرون دوباره صاحب حقوق رسمی مجموعه « ترمیناتور » خواهد شد و نقشی مستقیم در این پروژه خواهد داشت.

در واقع به زودی ۳۵ سال از زمان اکران فیلم اول « ترمیناتور » خواهد گذشت و به این ترتیب تاریخ انقضای حقوق رسمی آن و عدم قابلیت کامرون برای حضور در آن به پایان خواهد رسید.

به گفته آرنولد، کامرون فیلم را تهیه خواهد کرد و کارگردانی این اثر با شخص دیگری خواهد بود.

این در حالی است که جیمز کامرون اکنون درحال فیلمبرداری از چهار دنباله دیگر برای فیلم «آواتار» است.

میتوانید ببینید

فیلم سینمایی «تگزاس»

پایان فیلمبرداری «تگزاس» در برزیل

فیلمبرداری فیلم سینمایی «تگزاس» به پایان رسید به گزارش سینشما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «تگزاس» ساخته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *