خانه / اخبار / جنیفر لارنس از مرگ گریخت

جنیفر لارنس از مرگ گریخت

مرگ و جنیفر لارنس

به گزارش سینشما، به وجود آمدن نقص فنی در هر دو موتور هواپیمای شخصی جنیفر لارنس باعث فرود اضطراری این هواپیما شد. این بازیگر مشهور سینمای هالیوود و برنده جایزه اسکار در این حادثه آسیبی ندیده است.

بازیگر ۲۶ ساله و جوان سینمای آمریکا که برای دیدن خانواده به زادگاهش در ایالت کنتاکی رفته بود، هنگام بازگشت با این حادثه روبرو شد.

زمانی که هواپیمای حامل لارنس در ارتفاع ۳۱ هزار پایی در حال پرواز بود، یکی از موتورهای این هواپیما دچار نقص فنی شد و خلبان را مجبور به فرود اضطراری کرد اما ماجرا به اینجا ختم نشد چرا که در میانه راه دیگر موتور هواپیما هم از کار افتاد.

جنیفر لارنس به تازگی بازی در فیلم « گنجشک قرمز » را به پایان رسانده است. این فیلم یک تریلر جاسوسی به کارگردانی فرانسیس لارنس است که پیش از این در فیلم « عطش مبارزه » با جنیفر لارنس همکاری کرده بود.

جنیفر لارنس

کمی درباره جنیفرلارنس

اولین نقش بزرگ لارنس با حضور در مجموعه تلویزیونی « بیل انگوال » رقم خورد. سپس در فیلم‌هایی چون دشت سوزان و زمستان استخوان‌سوز توجه منتقدان را به خود جلب کرد و برای اولین بار توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود. او در زمان نامزدی‌اش برای دریافت این جایزه، دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوان‌ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه شده است.

میتوانید ببینید

فیلم سینمایی «تگزاس»

پایان فیلمبرداری «تگزاس» در برزیل

فیلمبرداری فیلم سینمایی «تگزاس» به پایان رسید به گزارش سینشما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «تگزاس» ساخته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *