خانه / اخبار / نمایش فیلم «زرد» در افتتاحیه جشنواره کلکته هند

نمایش فیلم «زرد» در افتتاحیه جشنواره کلکته هند

فیلم زرد در جشنوارهنمایش فیلم « زرد» در جشنواره کلکته‌ی هند

فیلم زرد در جشنواره کلکته به نمایش گذاشته خواهد شد. فیلم «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده که یکی از آثار حاضر در بیست‌وسومین دوره جشنواره بین‌المللی کلکته هند است، به عنوان فیلم افتتاحیه این رویداد سینمایی قدیمی هند انتخاب شده است. «زرد» پیش از این در جشنواره فیلم شانگهای جوایز بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر زن را به خود اختصاص داده بود.

«زرد» بر اساس آمار سایت سینماتیکت تا به حال حدود چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش کرده و در تازه ترین حضور خارجی خود در بخش سینمای بین‌الملل جشنواره کلکته به نمایش درمی‌آید. این جشنواره از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ نوامبر (۱۹ تا ۲۶ آبان‌ماه) در شهر کلکته‌ هندوستان برگزار می‌شود.

بهرام رادان، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار، آناهیتا درگاهی در این فیلم بازی کرده‌اند.برای اطلاع بیشتر درباره این فیلم ‌،میتوانید به  نقد فیلم زرد  مراجعه کنید.

امسال در بخش مسلبقه اصلی جشنواره کلکته ١٤ فیلم از جمله «کوپال» ساخته کاظم مولایی به نمایش درمی‌آید و ملک جهان خزایی، طراح صحنه و لباس کهنه کار سینمای ایران از اعضای هیات داوری این بخش است. در بخش سینمای بین الملل جشنواره، به جز «زرد»، فیلم «آیه های فراموشی» ساخته علیرضا خاتمی و محصول فرانسه، آلمان، هلند و شیلی به نمایش در می‌آید.

میتوانید ببینید

نورگل یشیل‌چای

نورگل یشیل‌چای و فرهاد اصلانی در فیلم «جن زیبا»

نورگل یشیل‌چای و فرهاد اصلانی در فیلم «جن زیبا» به گزارش سینشما ،فیلم سینمایی «جن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *